Tulajdonságai:
32" HD Ready LCD TV
450cd/m2 Brightness
10000: 1 Contrast Ratio
1366 x 768 Screen Resolution
Display Format - 720P
Digital Tuner/Freeview
HD Ready - Yes
Image Aspect Ratio - 16: 9
Progressive Scan - Yes
Game Mode - Yes
Backlight - C C F L
DNIe + - Yes
Teletext - Yes
Sound Effects - SRS TruSurround
Speaker - Integrated Stereo (2 x 3W)
Warranty - 1 Year
Connections:
3 x HDMI
3 x Scart Connection
1 x S-Video In
1 x PC/VGA In
1 x Composite Connection
1 x Component Y/Pb/Pr
1 x RF
1 x Optical audio
1 x Headphone
Other
Dimensions With Stand (W x H x D) : 799. 6 x 576. 5 x 252mm
Dimensions Without Stand (W x H x D) : 799. 6 x 522. 3 x 92. 8mm
Weight With Satnd - 13. 1kg
Weight Without Satnd - 11. 4kg
Power Consumption - 180W